Skip to main content

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Gdzie produkowane są bluzy COZZZY?

Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce. Do produkcji używamy materiałów wysokiej jakości, w większości pochodzących od Polskich producentów.

Jaki jest czas dostawy?

Przy każdym z naszych produktów widnieje czas wysyłki (podany w dniach roboczych). Od momentu wysłania, paczka zostanie dostarczona przez kuriera w czasie dwóch dni roboczych. O wysyłce poinformujemy Cię mailowo.

Czy wysyłacie paczki za granicę?

Niestety nie. Umożliwienie wysyłki za granicę są w naszych planach na ten rok.

Jakie są wymiary bluz?

COZZZY
Długość przodu: 93cm
Długość tyłu: 100cm
Szerokość: 91cm
Rękaw: 58cm + długość ramienia 28cm

COZZZY KIDS
Długość przodu: 70cm
Długość tyłu: 80cm
Szerokość: 77cm
Rękaw: 68cm

Jak należy prać bluzy?

COZZZY należy prać w 30°C. Do prania warto dorzucić chusteczkę zapobiegającą farbowaniu, wtedy bluza pozostanie jak nowa.

Czy mogę wysłać zamówienie jako prezent?

Jak najbardziej! Wystarczy, że w miejsce wysyłki wpiszesz adres osoby którą chcesz obdarować. Dodatkowo daj nam znać jeśli życzysz sobie aby w paczce nie było paragonu.

Czy jest możliwość wymiany produktu?

Wymiana produktu jest możliwa w czasie 14 dni od otrzymania przesyłki. Daj nam znać mailowo o chęci wymiany produktu, a prześlemy Ci opłaconą z góry etykietę wysyłkową.

Czy jest możliwość zwrotu produktu?

Wiemy, że pokochasz wszystkie produkty COZZZY, ale jeśli zechcesz coś zwrócić, możesz to zrobić w okresie 14 dni od otrzymania produktu. Należy pamiętać, że koszty wysyłki nie zostaną zwrócone. W celu dokonania zwrotu prosimy o przesłanie produktu wraz z formularzem zwrotu na adres:

COZZZY MARIA SICZEK
ul. Ofiar Firleja 7 lok 7
26-600 Radom

Środki trafią na Twoje konto w czasie 10 dni roboczych.